سانسوریا مهتابی در گلدان سرامیکی

گیاهان یکی از مخلوقات دوست داشتنی خداوند هستند که می‌توان با نگهداری آنها در محیط زندگی شادابی و لطافت را همواره احساس کرد. هدیه دادن آن‌ها نیز به هر شخصی محل زندگی آن فرد را زیبا خواهد ساخت. گل و گیاهان در کنار این که می‌توانند هدیه زیبا و ارزشمندی برای همه باشند، وجود آن‌ها در هر خانه می‌تواند باعث حس سرزندگی و حیات شود.

یکی از گیاهان آپارتمانی زندگی بخش سانسوریا مهتابی در گلدان سرامیکی می‌باشد. اگر به دیدن دوست یا عزیزی می‌روید سانسوریا می‌تواند با گلدان سرامیکی مشکی رنگ شیکی که دارد یک هدیه منحصر به فرد و زیبا محسوب شود. سانسوریا مهتابی یک گیاه پر استقامت بوده که خود را با هر شرایط آب و هوایی وقف می‌دهد.

اگر از دوستداران گیاهان هستید و در منزل گیاهان مختلف نگهداری می‌کنید، این گیاه فوق‌العاده وقتی در کنار دکور خانه قرار می‌گیرد رنگ و بافتی دراماتیک به منزل شما اضافه می‌کند. بهترین شرایط نوری برای نگهداری این گیاه نور غیرمستقیم زیاد است. برای آبیاری سانسوریا در تابستان و زمستان زمانی که خاک گلدان آن کاملاً خشک شد آن را آبیاری مجدد نمایید. سانسوریا در دمای بالا آسیب می‌بیند این گیاه را از گرمای زیاد دور نگه دارید.

رودهن، گلاهک، بعد از زرران، مزرعه دکتر همایون
آدرس دفتر: دماوند، گیلاوند، جنب اداره منابع طبیعی، داخل محوطه منابع طبیعی، نهالستان پایه رویشی دماوند | مدیر فروش : ۰۹۱۹۳۲۵۹۱۹۷ مسئول فروش
تلفن مدیریت : ۰۹۱۲۶۰۷۴۹۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *