نهال رازبری

نهال رازبری

برای خرید نهال رازبری باید با الگوهای کاشت و پرورش آن آشنا شوید. این نهال برای رشد و نمو نیاز به مراقبت های سالانه دارد. میانه فصل تابستان تا شروع نخستین یخبندان زمان مناسبی برای برداشت تمشک می باشد. این میوه نیز از تنوع برخوردار است و حدود دو نوع گونه را در بر می گیرد.

نمونه ای از رازبری ها تابستانی می باشند. این نمونه تمشک ها رایج تر هستند. این تمشک ها در ماه های تیر یا مرداد بالغ می گردند.

نمونه هایی از تمشک ها نیز با میکس هر دو نوع تمشک تهیه و تولید شده اند. نمونه دیگر از رازبری ها در فصل پاییز بالغ می گردند. زمان تولید میوه برای این نوع رازبری ها همان فصل تابستان می باشد اما برداشت آن ها در فصل پاییز امکان پذیر می باشد.

زمانی که نمونه های تابستانی و پاییزی تمشک با هم ترکیب شوند، نمونه محصول های پربازدهی را به همراه خواهند داشت. هر دو گونه تمشک قدرت خوبی برای تکثیر و باروری دارند. گرده افشانی در آن ها توسط زنبورها ایجاد می شود. با گرده افشانی تمامی تمشک های موجود در باغ به راحتی به باروری مطلوب می رسند.

زمانی که یک سال از کاشت نهال رازبری گذشت، می توانید انتظار محصول دهی از آن را داشته باشید. نهال رازبری به سرعت به بار می نشیند و در همان سال نخست زندگی می تواند شما را به ثمردهی برساند.

 

رودهن، گلاهک، بعد از زرران، مزرعه دکتر همایون
آدرس دفتر: دماوند، گیلاوند، جنب اداره منابع طبیعی، داخل محوطه منابع طبیعی، نهالستان پایه رویشی دماوند | مدیر فروش : ۰۹۱۹۳۲۵۹۱۹۷ مسئول فروش
تلفن مدیریت : ۰۹۱۲۶۰۷۴۹۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *