نهال توت سفید

معرفی جهت خرید نهال توت سفید هرات :
آشنایی با ویژگی های نهال توت سفید هرات به شما کمک می کند تا با نحوه کاشت و ارزش غذایی میوه خوشمزه آن آشنا شوید.
نهال توت سفید یکی از قدیمی ترین درختان می باشد که قدمتی حدودا ۳۰۰ ساله دارد. این درخت در برابر خشکی بسیار مقاوم می باشد و در بیشتر مناطق با هر نوع آب و هوایی امکان رشد دارد. توت سفید سرشار از مواد معدنی و ویتامین ها می باشد و در کاهش وزن بسیار مناسب است. قند موجود در نهال توت سفید باعث از بین رفتن گرسنگی می شود و فیبر موجود در آن سوخت کالری های بدن را آسان تر می کند.
انواع نژاد نهال توت سفید :
توت دارای نژاد های گوناگون می باشد که هر کدام خصوصیات و ویژگی خاص خود را دارند. یکی از نمونه های توت سفید ،درخت توت سفید هرات می باشد. از لحاظ شکل ظاهری شبیه دیگر انواع توت ها می باشد یعنی برگهای بزرگ و قلبی شکل دارد،شاخ و برگ آن گسترده بوده و ارتفاع آن تا ۲۵ متر نیز میرسد.

توت سفید هرات ارزش غذایی و دارویی دارد ، و میوه آن آبدار و شیرین است که طعم لذیذ و بی نظیری دارد و از آن برای تهیه مربا نیز استفاده می کنند. از توت سفید برای خشک کردن نیز استفاده می کنند، با اینکه توت دارای مقداری قند می باشد اما برای افراد مبتلا به بیماری قند هیچ ضرری ندارد و می توانند جایگزین قند کرده و با چای میل کنند. توت سفید خشک و تازه برای کبد و طحال بسیار مناسب است.

رودهن، گلاهک، بعد از زرران، مزرعه دکتر همایون
آدرس دفتر: دماوند، گیلاوند، جنب اداره منابع طبیعی، داخل محوطه منابع طبیعی، نهالستان پایه رویشی دماوند | مدیر فروش : ۰۹۱۹۳۲۵۹۱۹۷ مسئول فروش
تلفن مدیریت : ۰۹۱۲۶۰۷۴۹۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *