آگلونما در گلدان سرامیکی

آگلونما که به گیاه همیشه سبز چینی نیز معروف می‌باشد یک گیاه تزیینی بسیار زیباست که دارای چندین گونه مختلف است. این گیاه یکی از پرطرفدارترین‌‌ها در بین گیاهان آپارتمانی به شمار می‌آید. آگلونما یک گیاه کم رشد ولی جذاب است که دارای برگ‎‌های زیبا و براق با ساقه‌هایی کوتاه می‌باشد. آگلونما در گلدان سرامیکی علاوه بر اینکه می‌تواند زیبایی دکوراسیون منزل شما را دو چندان کند، می‌تواند هدیه‌ای خاص برای عزیزانتان باشد.

در مورد روش نگهداری آگلونما باید بدانید از آنجایی که این گیاه زیبا سایه دوست است و نیاز به نور کامل خورشید ندارد، می‌توانید به راحتی آن را در آپارتمان یا محیط کار خود نگهداری کنید. جهت آبیاری این گیاه دوست داشتنی در تابستان دوبار در هفته به طور کامل گلدان را آب دهید و در طول زمستان آبیاری آنرا به یکبار در هفته کاهش دهید.

غبارپاشی هفتگی برای تامین رطوبت گیاه مناسب است. در نظر داشته باشید کم آبی در زمستان موجب خشک شدن گیاه نشود. رشد آگلونما در ماه‎‌های گرم سال بیشتر بوده و آگلونماهایی که رنگ روشن دارند آهسته‌تر رشد خواهند کرد. کوددهی آگلونما تاثیر فراوانی در رشد بیشتر و شادابی آن دارد. بنابراین کود مناسب گیاه در بازه‌های زمانی مشخص به طول آن کمک می‌کند.

رودهن، گلاهک، بعد از زرران، مزرعه دکتر همایون
آدرس دفتر: دماوند، گیلاوند، جنب اداره منابع طبیعی، داخل محوطه منابع طبیعی، نهالستان پایه رویشی دماوند | مدیر فروش : ۰۹۱۹۳۲۵۹۱۹۷ مسئول فروش
تلفن مدیریت : ۰۹۱۲۶۰۷۴۹۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *